Dürüst ve Şeffaf

Dürüst ve Şeffaf

Sosyal Armut  olarak kullanıcılarımıza daima şeffaf hizmet vermekteyiz. Peki buradaki şeffaflık neyi ifade etmektedir?

Bir şirket oluşumunda dürüst ve şeffaflık ilkesi daima ağır basan bir ilkedir. Eğer bir şirket şeffaf değilse veya dürüstlüğünden ödün verirse, o şirket yüksek ihtimalle başarısız olacaktır. Dürüstlük ve şeffaflık hizmetine daima kullanıcı odaklı yaptığımız düşünüyoruz. 

Peki diğer firmalardan farkımız ne?

Sosyal Armut olarak kullanıcılarımızın ulaşabileceği bütün bilgileri ve verileri olduğu gibi açıklıyoruz. Bu ne demek oluyor? Örnek vermek gerekirse; anonim bir firmadan hizmet alacaksınız, bu hizmette takipçi hizmeti olsun. Firma kullanıcılarına takipçi düşmeme garantisi vermekte, alınan hizmetin sonrasında kullanıcının takipçilerinde azalma olduğunu görmesi üzerine firmaya başvuru yapıyor, bunun sonucunda anonim firma " biz takipçi düşmeme garantisi vermiyoruz, sözleşmemizi okusaydınız, satın almadan önce sitemizi inceleyebilirsiniz ve benzeri birçok şey söylemektedir." Sosyal Armut olarak biz bu şekilde bir söylem yapmıyoruz. Kullanıcının alacağı hizmet neyse hepsini açık bir şekilde aktarıp Daha sonrasında neler olabileceği şeklinde de bilgilendirme yapıyoruz. Diğer yandan anonim firmasının verdiği hizmet sonucunda tamamı silinebilecek olan takipçilere, az miktarda kayıp olur diyerek konuyu kapatırken, biz asla böyle bir şey yapmıyoruz.

Dürüst ve şeffaflık hizmeti firmaya neler katar?

İlk başta dürüstlük ve şeffaflık hizmeti firmalara mutlu kullanıcılar ve olumlu yönde geri dönüşler bırakır. Bırakılan olumlu geri dönüşler sayesinde daha çok kitle ulaştığımız gibi ulaştığımız kitleler sayesinde de daha fazla kişiye dürüst ve şeffaf hizmet vermiş oluyoruz. Eğer bir kullanıcıya aldığı hizmetin sonucuna şeffaf bir şekilde aktarmaz isek, yani ona yalan söylemlerde bulunursak, kullanıcı aldığı hizmet sonucunda olumsuz bir durumla karşılaştığında bir daha firmamız ile ilişkisine kesecektir. Kötü hizmet alan bir kullanınca çevresine ve arkadaşlarına bu kötü hizmet tecrübesini aktararak firmaya olumsuz yönde zarar verecektir. Biz böyle bir durumun önüne geçebilmek için kullanıcının alacağı hizmeti iş başında ve sonunda olmak üzere dürüst ve şeffaf bir şekilde verdiğimizin altını çizmek isteriz. Bize daima güvenebilir ve çekinmeden alacağınız hizmet hakkında istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Sonuçta biz bu hizmeti vermek için buradayız.